Turniej wieku biologicznego -26.11

Turniej wieku biologicznego- zostaliśmy zaproszenie do projektu Ekstraklasy w którym drużyny wystawiają reprezentacje odnośnie wieku biologicznego który był wyliczany przez pomiary zawodników. Jutro odbędzie się pierwszy turniej, którym jesteśmy gospodarzem zbiórka zawodników o 8;35 na Hetmanie ( autobusy SMS jadą bez zmian) Zabieramy żółty komplet meczowy, zieloną koszulkę AMG na rozgrzewkę, dres, ortalion. Naszymi rywalami będą: Górnik Zabrze, Raków Częstochowa,Piast Gliwice Powołani zawodnicy u13 :

1.Jakub Kokosiński
2.Kacper Wojas
3.Szymon Kawała
4.Alex Bród
5.Kacper Cichy
6. Szymon Rola
7.Szymon Wiktorczyk
8.Kamil Kołacz
9.Paweł Oględziński
10.Michał Swędzioł
11.Dawid Pięta
12.Kacper Bednarek
13.Mateusz Adamczyk
14. Dawid Griksa
15.Oskar Badocha
16.Olivier Zając

Przewidywane zakończenie turnieju o godzinie 13;40 zawodnicy wracają do szkoły i są do odbioru przez rodziców z popołudniowego treningu zostają zwolnieni.. Zawodnicy niepowołani jutro rano trenują na sali SMS po południu trening bez zmian.