KSZO Ostrowiec 29.11/ Semp Warszawa 30.11-Powołania

KSZO Ostrowiec- Powołani zawodnicy rano przyjeżdzają do szkoły w ramach treningu maja lekcje(j.polski oraz j.angielski) Następnie ok godziny 11;15 zostają zwolnieni i jedziemy na Hetman. Zabieramy: żółty komplet meczowy, żóltą koszulkę SMS, odzież termoaktywna, dres, ortalion. Powołani zawodnicy :

1.Michał Swędzioł
2.Marcel Szafrański
3.Błażej Kalus
4.Kamil Kołacz
5.Piotr Kaczyński
6.Maciej Cieślak
7.Paweł Oględziński
8.Bartłomiej Grzesiok
9.Kacper Szołtysek
10.Rafał Rewakowicz

Zawodnicy niepowołani trening rano bez zmian. Analiza Video po południu zostaje odwołana.

Zakończenie sparingu o godzinie 14;00, możliwy odbiór zawodnika bezpośrednio po meczu w przypadku braku możliwości zawodnik wraca do szkoły i będzie pod opieką nauczyciela.

SEMP Warszawa- Zbiórka zawodników w sobotę o godzinie 11;00 na Kolejarzu. Zabieramy żółty i zielony komplet meczowy, zieloną koszulkę na rozgrzewkę, dres,ortalion. odzież termoaktywna. Powołani zawodnicy :

1.Szymon Orłowski
2.Szymon Wiktorczyk