IV Katowicka :Stadion Śląski II- 18.06- Organizacja dnia

Jutro rozegramy ostatni mecz IV Ligi Katowickiej przeciwnikiem będzie Stadion Śląski II mecz odbędzie się o godzinie 15;00 na boisku przy ul.Harcerskiej 2. Zabieramy żółty komplet meczowy, zielona koszulkę AMG na rozgrzewkę obowiązuje żółta koszulka SMS. Powołani zawodnicy:

1.Michał Swędzioł
2.Bartek Grzesiok
3.Oskar Ludyga
4.Piotr Kaczyński
5.Błażej Kalus
6.Kacper Wojas
7.Mateusz Fliegner
8.Rafał Rewakowicz
9,Maciek Cieślak
10.Wiktor Pyrek
11.Piotr Pietruszka
12.Igor Grabka

Zawodnicy powołani z klasy V którzy jutro jadą na wycieczkę do Palmiarni, po wycieczce przyjadą bezpośrednio na zbiórkę na godzinę 14;00. Zawodnicy niepowołani wrócą do szkoły autobusem. Po meczu odbiór osobisty.

Zawodnicy powołani z klasy VI, będą zwolnieni jutro ok godziny 13;30. Proszę, aby zawodnicy zabezpieczyli transport sami z powodu mojej obecności na miejscu zbiórki i przejęcie grupy wracającej z wycieczki na miejscu zbiórki. Zbiórka na mecz o godzinie 14;00 w przypadku problemów z transportem proszę o kontakt. Po meczu odbiór osobisty.

Uwaga! W dniu jutrzejszym rano oraz popołudniu nie trenujemy. Zawodnicy jadący busem SMS jadą do szkoły, następnie do wyjazdu do Palmiarni oraz lekcji będą mieli zapewnione zajęcia przez trenera. Istnieje również możliwość przyjazdu bezpośrednio do szkoły na godzinę 9;50 (o godzinie 10;00wyjazd do Palmiarni kl V) lub do szkoły na godzinę 10;45 (kl.VI)